Araçların iç mekanizmasında oluşan sorunlar için bilgisayarlı arıza tespit hizmeti vermekteyiz. Bir çözüm için öncelikle sorunun nerede olduğunu bilmek gerekmektedir. Bu arıza yerinin en hızlı şekilde bulunması için teknolojiden yararlanmaktayız. Kaza veya başka nedenle sorunu olan araçlarınız bu alanda tecrübeli ustalarımızla çözüme ulaşmaktadır. 

Bilgisayarla Oto Arıza Tespit Nasıl Oluyor?

Aracınızda elektronik birimine bağlanan gelişmiş bir cihazla sorun kökenini bulabilmekteyiz. Bağlantı olması için öncelikle kablolar bilgisayara takılmaktadır. Daha sonra araçtaki soketlerle bağlantı gerçekleştirilerek programın çalışması sağlanır. Programın amacı, arızanın yerini tespit etmektir. Yapılan taramayla beraber ekrana görüntü gelir ve arızalar neler belirlenmiş olur.

Hangi bölgede ne gibi bir arıza olduğunu bulduktan sonra oto arıza tespit ekibimiz çözüm sürecine başlayacaktır.

Arıza türüne göre sonuç alınacağı zaman değişebilmektedir. Size teslim edilmeden önce gerekli kontroller yapılır ve bu şekilde işlemle tamamlanır. Fiyatlandırma konusunda da serviste ne gibi bir işlem yapıldığı belirleyici olacaktır. Zor sorunların çözümünde verilen emek ve kullanılan malzeme değişebileceği için artış olabilir.

Renk Seçeneği

Kumaş Seçeneği

Ürün Garantisi

Ücretsiz Montaj

Merkez Şube: Bahçe Kapı Mah. 2684. Sok. No:14 Şaşmaz/ANKARA

Tel: 0 312 278 15 10
Tel: 0 535 202 81 23


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun